Omron - Netwerkswitch - W4S1-03B
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Omron - Netwerkswitch - W4S1-03B
Ons artikelnummer
2373288
Artikelnummer fabrikant
W4S10001G
Type nummer
W4S1-03B
EAN-code
4547648602952
Ethernet
Ja
Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45
3
Aantal poorten 10/100 Mbps M12
0
Aantal poorten 100Mbps SC
0
Aantal poorten 100Mbps ST
0
Opvolger
Productomschrijving
W4S103B 3-POORT BASIS ETHERNE T SWITCH. 24 VDC VOEDING QOS F
3-poort basis ethernet switch. 24 VDC voeding, QoS functie voor EtherNet/IP
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4143190
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2373288 |
| Artikelnummer fabrikant | W4S10001G |
| EAN-code | 4547648602952 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | W4S1-03B |
| Omschrijving | 3-poort basis ethernet switch. 24 VDC voeding, QoS functie voor EtherN |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 3 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Breedte | 25 mm |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Layer 2 | Ja |
| Layer 3 | Nee |
| Managebaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 81.8 mm |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,162 kg |
| Afmeting verpakking | 0,154 x 0,113 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st