Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3MA-J 24VAC/DC
Ons artikelnummer
1040837
Artikelnummer fabrikant
K3MA1102G
Type nummer
K3MA-J 24VAC/DC
EAN-code
4547648238700
Ampèremeter
Nee
Blindvermogenmeter
Nee
Met toerentalmeter
Nee
Frequentiemeter
Nee
Impulsteller
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
K3MAJ24ACDC K3MA-J 24VAC/VDC P ANEELMETER96x48MM IP66 IN: ANALOOG mA/V
96x48 mm, IP66, in: analoog mA of V , 5 digit groen of rood, 24 VAC/VDC, schroefaansluiting
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Multifunctionele paneelmeter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040837 |
| Artikelnummer fabrikant | K3MA1102G |
| EAN-code | 4547648238700 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multifunctionele paneelmeter |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K3MA-J 24VAC/DC |
| Omschrijving | 96x48 mm, IP66, in: analoog mA of V , 5 digit groen of rood, 24 VAC/VD |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ampèremeter | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Impulsteller | Ja |
| Breedte | 96 mm |
| Voltmeter | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Bemonsteringsfrequentie | 4 Hz |
| Aantal spanning meetingangen | 1 |
| Aantal huidige meetingangen | 1 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Display | LCD |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Model | Directe meting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2 mm² |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Pulsuitgang | Geen |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,279 kg |
| Afmeting verpakking | 0,139 x 0,11 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 313,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st