Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3MA-F-A2 24VAC/DC
Ons artikelnummer
1086755
Artikelnummer fabrikant
K3MA3104D
Type nummer
K3MA-F-A2 24VAC/DC
EAN-code
4547648238809
Ampèremeter
Nee
Blindvermogenmeter
Nee
Met toerentalmeter
Nee
Frequentiemeter
Ja
Impulsteller
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
K3MAFA224ACDC K3MA-FA2 24VAC/D C PANEELMETER
96x48 mm, IP66, in: open collector 5kHz of no-voltage 30Hz, 5 digit groen of rood, 24 VAC/VDC, relais uit 2 x NO, schroefaansluiting
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Multifunctionele paneelmeter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1086755 |
| Artikelnummer fabrikant | K3MA3104D |
| EAN-code | 4547648238809 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multifunctionele paneelmeter |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K3MA-F-A2 24VAC/DC |
| Omschrijving | 96x48 mm, IP66, in: open collector 5kHz of no-voltage 30Hz, 5 digit gr |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ampèremeter | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Ja |
| Impulsteller | Nee |
| Breedte | 96 mm |
| Voltmeter | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Aantal spanning meetingangen | 0 |
| Aantal huidige meetingangen | 0 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Frequentiemeetbereik | 0.05 - 5000 Hz |
| Display | Led |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 2 |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Model | Directe meting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2 mm² |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,302 kg |
| Afmeting verpakking | 0,136 x 0,113 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 366,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st