Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3HB-SSD 100-240VAC
Brutoprijs
1.468,00
Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3HB-SSD 100-240VAC
Ons artikelnummer
2367862
Artikelnummer fabrikant
K3HB1001A
Type nummer
K3HB-SSD 100-240VAC
EAN-code
4547648008495
Ampèremeter
Nee
Blindvermogenmeter
Nee
Met toerentalmeter
Nee
Frequentiemeter
Nee
Impulsteller
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
K3HBSSDAC100240 96X48 MM BASI S UNIT IP66 IN: DC MA/V PRO
96x48 mm, basis unit, IP66, in: DC mA/V, programmeerbare visuele signalering rood/groen, 100-240 VAC, voor (I/O) optiekaarten zie 'K3HB serie: optiekaarten', schroefaansluiting
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Multifunctionele paneelmeter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2367862 |
| Artikelnummer fabrikant | K3HB1001A |
| EAN-code | 4547648008495 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multifunctionele paneelmeter |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K3HB-SSD 100-240VAC |
| Omschrijving | 96x48 mm, basis unit, IP66, in: DC mA/V, programmeerbare visuele signa |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Ampèremeter | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Impulsteller | Ja |
| Breedte | 96 mm |
| Voltmeter | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Bemonsteringsfrequentie | 2000 Hz |
| Aantal spanning meetingangen | 2 |
| Aantal huidige meetingangen | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Display | LCD |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Pulsuitgang | Geen |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,365 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,113 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.468,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st