Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3HB-CNB 24VAC/VDC
Ons artikelnummer
1040834
Artikelnummer fabrikant
K3HB7002B
Type nummer
K3HB-CNB 24VAC/VDC
EAN-code
4547648109888
Ampèremeter
Nee
Blindvermogenmeter
Nee
Met toerentalmeter
Nee
Frequentiemeter
Nee
Impulsteller
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
K3HBCNB24VACVDC K3HB-CNB 24VAC /DC COUNTER
96x48 mm, basis unit, IP66, in: NPN/spanningspuls, programmeerbare visuele signalering rood/groen, 24 VAC/DC, voor (I/O) optiekaarten zie 'K3HB serie: optiekaarten', schroefaansluiting
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Multifunctionele paneelmeter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040834 |
| Artikelnummer fabrikant | K3HB7002B |
| EAN-code | 4547648109888 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multifunctionele paneelmeter |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K3HB-CNB 24VAC/VDC |
| Omschrijving | 96x48 mm, basis unit, IP66, in: NPN/spanningspuls, programmeerbare vis |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Ampèremeter | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Impulsteller | Ja |
| Breedte | 96 mm |
| Voltmeter | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Display | LCD |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,132 x 0,111 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 720,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st