Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3GN-PDC-FLK 24VDC
Ons artikelnummer
1040833
Artikelnummer fabrikant
K3GN1107G
Type nummer
K3GN-PDC-FLK 24VDC
EAN-code
4547648238380
Ampèremeter
Nee
Blindvermogenmeter
Nee
Met toerentalmeter
Nee
Frequentiemeter
Nee
Impulsteller
Ja
Productomschrijving
K3GNPDCFLK24VDC K3GN-PDC-FLK P AN.MTR 24ACDC
48x24 mm, IP66, DC mA/V of PNP puls in, 5 digits, groen en/of rood, 2 x relais (NO) uit, RS-485 communicatie, schroefaansluiting
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Multifunctionele paneelmeter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040833 |
| Artikelnummer fabrikant | K3GN1107G |
| EAN-code | 4547648238380 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multifunctionele paneelmeter |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K3GN-PDC-FLK 24VDC |
| Omschrijving | 48x24 mm, IP66, DC mA/V of PNP puls in, 5 digits, groen en/of rood, 2 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ampèremeter | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Impulsteller | Ja |
| Breedte | 48 mm |
| Voltmeter | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Hoogte | 35 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Display | LCD |
| Weergave op afstand | Nee |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Model | Directe meting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2 mm² |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 46 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,148 kg |
| Afmeting verpakking | 0,127 x 0,062 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 500,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st