Omron - Multifunctionele paneelmeter - K3GN-NDC 24VDC
Ons artikelnummer
1040832
Artikelnummer fabrikant
K3GN1101H
Type nummer
K3GN-NDC 24VDC
EAN-code
4547648238328
Ampèremeter
Nee
Blindvermogenmeter
Nee
Met toerentalmeter
Nee
Frequentiemeter
Nee
Impulsteller
Ja
Productomschrijving
K3GNNDC24VDC PANEELMETER48x24 MM / IP66 / SCHROEFAANSL
48x24 mm, IP66, DC mA/V of NPN puls in, 5 digits, groen en/of rood, 2 x relais (NO) uit, schroefaansluiting
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Multifunctionele paneelmeter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1040832 |
| Artikelnummer fabrikant | K3GN1101H |
| EAN-code | 4547648238328 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multifunctionele paneelmeter |
| Merk | Omron |
| Serie | Paneelmeters |
| Type nummer | K3GN-NDC 24VDC |
| Omschrijving | 48x24 mm, IP66, DC mA/V of NPN puls in, 5 digits, groen en/of rood, 2 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ampèremeter | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Impulsteller | Ja |
| Breedte | 48 mm |
| Voltmeter | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Hoogte | 35 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Bemonsteringsfrequentie | 4 Hz |
| Aantal spanning meetingangen | 1 |
| Aantal huidige meetingangen | 1 |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Display | LCD |
| Weergave op afstand | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 2 |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Model | Directe meting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2 mm² |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,132 kg |
| Afmeting verpakking | 0,127 x 0,065 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 395,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st