Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - 3G3MX2-A2110-E
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - 3G3MX2-A2110-E
Ons artikelnummer
2355341
Artikelnummer fabrikant
3G3M9294R
Type nummer
3G3MX2-A2110-E
EAN-code
4548583484238
Netspanning
200 - 240 V
Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning
11 kW
Aantal fasen ingang
3
Aantal fasen uitgang
3
Netfrequentie
50/60 Hz
Productomschrijving
3G3MX2A2110ECHN 3G3MX2 FREQ.R EG. 11/15 KW (CT/VT) I NOM. 47/5
3G3MX2 freq.reg. 11/15 kW (CT/VT), I nom. 47/56 A (CT/VT), 200 VAC, 3~, sensorless vector, max. uitgangsfreq. 580 Hz
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2355341 |
| Artikelnummer fabrikant | 3G3M9294R |
| EAN-code | 4548583484238 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Omron |
| Serie | Frequentieregelaars |
| Type nummer | 3G3MX2-A2110-E |
| Omschrijving | 3G3MX2 freq.reg. 11/15 kW (CT/VT), I nom. 47/56 A (CT/VT), 200 VAC, 3~ |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Netspanning | 200 - 240 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 11 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 580 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 15 kW |
| Breedte | 180 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Met optische interface | Nee |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Type omvormer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 296 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Max. uitgangsspanning | 240 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 56 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,412 x 0,301 x 0,248 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st