OBO - Vloerleidingkanaal - BK 7018
Brutoprijs
102,58
OBO - Vloerleidingkanaal - BK 7018
Ons artikelnummer
4114615
Artikelnummer fabrikant
6132327
Type nummer
BK 7018
EAN-code
4012196727643
Hoogte
18 mm
Lengte
2000 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
70 mm
Kleur
Grijs
Productomschrijving
6132327 VLOERKANAAL 70X18 7030
Vloergoot voor verborgen kabelgeleiding in het interieur.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4114615 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132327 |
| EAN-code | 4012196727643 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vloerleidingkanaal |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | BK 7018 |
| Omschrijving | Vloergoot 70x18 7030 Polyvinylchloride steingrau RAL 7030 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7030 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,201 kg |
| Afmeting verpakking | 2,02 x 0,21 x 0,21 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102,58 per 1 st |
Artikel bevat 2 m