OBO - Vloercontactdoos - MT R2 VDE
Brutoprijs
66,65
OBO - Vloercontactdoos - MT R2 VDE
Ons artikelnummer
3046316
Artikelnummer fabrikant
7408832
Type nummer
MT R2 VDE
EAN-code
4012196460601
Geschikt voor natte reiniging
Nee
Geschikt voor vloergoot
Nee
Geschikt voor holle vloer
Ja
Geschikt voor dubbele vloer
Ja
Materiaal
Overig
Productomschrijving
7408832 Montagedrager voor GES R2 met 2-voudig VDE, PA, grafietzwart, 9011
Installatiedoos voor vloercontactdoos GES R2 voor montage in afwerkvloerdoos UD GES R2 en dubbele vloerplaten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3046316 |
| Artikelnummer fabrikant | 7408832 |
| EAN-code | 4012196460601 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vloercontactdoos |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MT R2 VDE |
| Omschrijving | Montagedrager voor GES R2 met 2-voudig VDE Polyamide graphitschwarz RA |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Geschikt voor natte reiniging | Nee |
| Geschikt voor vloergoot | Nee |
| Geschikt voor holle vloer | Ja |
| Geschikt voor dubbele vloer | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Met sparing vloerbedekking | Nee |
| Beschermkader vloerbedekking | Nee |
| Min. inbouwdiepte | 85 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Buitendiameter | 131 mm |
| Inbouwdiameter | 122 mm |
| Uitvoering deksel | Rond |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,402 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,148 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st