OBO - Vloercontactdoos - GES6-2U10T 9011
Brutoprijs
74,39
OBO - Vloercontactdoos - GES6-2U10T 9011
Ons artikelnummer
1235387
Artikelnummer fabrikant
7405322
Type nummer
GES6-2U10T 9011
EAN-code
4012195883623
Geschikt voor natte reiniging
Nee
Geschikt voor vloergoot
Ja
Geschikt voor holle vloer
Ja
Geschikt voor dubbele vloer
Ja
Aantal apparaatbekers
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7405322 GES6-2U10T 9011 INB.E.
Appratuurdoos met borgschuif voor maximaal 9 Module 45-apparaten in 3 universele dragers UT3, toepassing in kanaalsystemen en systeemvloeren in binnenopstelling.Vloerbekledingsuitsparing in het klapdeksel vooraf ingesteld op 5 mm, eventueel ook verstelbaar op 3, 8 of 10 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1235387 |
| Artikelnummer fabrikant | 7405322 |
| EAN-code | 4012195883623 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vloercontactdoos |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | GES6-2U10T 9011 |
| Omschrijving | Inbouweenheid voor universele montage 274x221x66 Polyamide graphitschw |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Geschikt voor natte reiniging | Nee |
| Geschikt voor vloergoot | Ja |
| Geschikt voor holle vloer | Ja |
| Geschikt voor dubbele vloer | Ja |
| Aantal apparaatbekers | 3 |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Met sparing vloerbedekking | Ja |
| Diepte vloerbedekkingsuitsparing | 10 mm |
| Beschermkader vloerbedekking | Ja |
| Min. inbouwdiepte | 73 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Lengte inbouwmaat | 201 mm |
| Breedte inbouwmaat | 253 mm |
| Uitvoering deksel | Rechthoekig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met kabeluitgang in deksel | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Belasting deksel | 2 kN |
| Uitwendige breedte | 274 mm |
| Buitenlengte | 221 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,38 kg |
| Afmeting verpakking | 0,274 x 0,221 x 0,066 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st