OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - RGV 60 FT
Brutoprijs
30,00
OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - RGV 60 FT
Ons artikelnummer
1952145
Artikelnummer fabrikant
7082223
Type nummer
RGV 60 FT
EAN-code
4012196230778
Model
Langsverbinder
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Ja
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
RGV 60 FT SCHARN.VERB. 7082223 SCHARNIERVERBINDER VOOR KABELG
Scharnierverbinder voor kabelgoten met een zijhoogte van 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1952145 |
| Artikelnummer fabrikant | 7082223 |
| EAN-code | 4012196230778 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RGV 60 FT |
| Omschrijving | Scharnierverbinder voor kabelgoot 60x260 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Langsverbinder |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Ja |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 mm |
| Lengte | 254 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 - 60 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,455 kg |
| Afmeting verpakking | 0,22 x 0,09 x 0,075 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st