OBO - Tule installatiebuis - 129 TB PG16
Brutoprijs
522,34
per 100
OBO - Tule installatiebuis - 129 TB PG16
Ons artikelnummer
1233936
Artikelnummer fabrikant
2044516
Type nummer
129 TB PG16
EAN-code
4012196594122
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Polyethyleen (PE)
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Oppervlakte gepolijst
Nee
Oppervlak geborsteld
Nee
Productomschrijving
2044516 129 TB PG16 EINDTULE
Deelbare buiseindtule voor de bevestiging op PG elektro-installatiebuizenDe deelbare buiseindtule kan voor reparaties aan bestaande installaties worden gebruikt. Losmaken van de kabels is daarbij niet nodig, waardoor een snelle montage mogelijk wordt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1233936 |
| Artikelnummer fabrikant | 2044516 |
| EAN-code | 4012196594122 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tule installatiebuis |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | 129 TB PG16 |
| Omschrijving | Eindtule, deelbaar PG PG16 Polyethyleen lichtgrau RAL 7035 |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Oppervlakte gepolijst | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Model | Steek |
| Voor nom. buisdiameter | 22.5 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,251 kg |
| Afmeting verpakking | 0,187 x 0,137 x 0,077 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 522,34 per 100 st |
Artikel bevat 1 st