OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - TW130130
Brutoprijs
46,16
OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - TW130130
Ons artikelnummer
4115043
Artikelnummer fabrikant
6286835
Type nummer
TW130130
EAN-code
4012196784646
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Bandverzinkt (sendzimir verzinkt)
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Zink
Productomschrijving
6286835 SCHEIDINGSSCHOT VOOR I
Scheidingsschot voor de onderverdeling van energiezuilen type ISS130130 voor de installatie van verschillende spanningsniveaus
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4115043 |
| Artikelnummer fabrikant | 6286835 |
| EAN-code | 4012196784646 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | TW130130 |
| Omschrijving | Scheidingsschot voor ISS130130 1000x63 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zink |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,536 kg |
| Afmeting verpakking | 1,005 x 0,068 x 0,005 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 m