OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBT130130WA
Brutoprijs
62,09
OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBT130130WA
Ons artikelnummer
4115040
Artikelnummer fabrikant
6286821
Type nummer
DBT130130WA
EAN-code
4012196784615
Type toebehoren/onderdelen
Rozet
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Aluminium
Productomschrijving
6286821 PLAFONDROZET VOOR TELE SCOOP 45MMX45MM 107X107X2, ST, WITALUMINIUM, 900
Plafondafsluitplaat voor een keurige afsluiting van de telescoop door het plafond. Passend op de energiezuil type ISS130130.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4115040 |
| Artikelnummer fabrikant | 6286821 |
| EAN-code | 4012196784615 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DBT130130WA |
| Omschrijving | Plafondrozet voor telescoop 45mmx45mm 107x107x2 Staal weißaluminium RA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Rozet |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-nummer | 9006 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,109 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,11 x 0,005 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,09 per 1 st |
Artikel bevat 1 st