OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBT130130RW
Brutoprijs
62,09
OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBT130130RW
Ons artikelnummer
4115039
Artikelnummer fabrikant
6286820
Type nummer
DBT130130RW
EAN-code
4012196784608
Type toebehoren/onderdelen
Rozet
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Wit
Productomschrijving
6286820 PLAFONDROZET VOOR TELE SCOOP 45MMX45MM 107X107X2, ST, ZUIVER WIT, 9010
Plafondafsluitplaat voor een keurige afsluiting van de telescoop door het plafond. Passend op de energiezuil type ISS130130.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4115039 |
| Artikelnummer fabrikant | 6286820 |
| EAN-code | 4012196784608 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DBT130130RW |
| Omschrijving | Plafondrozet voor telescoop 45mmx45mm 107x107x2 Staal reinweiß RAL 901 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Rozet |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,109 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,115 x 0,005 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,09 per 1 st |
Artikel bevat 1 st