OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBP130130WA
Brutoprijs
67,58
OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBP130130WA
Ons artikelnummer
4115042
Artikelnummer fabrikant
6286826
Type nummer
DBP130130WA
EAN-code
4012196784639
Type toebehoren/onderdelen
Rozet
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Aluminium
Productomschrijving
6286826 PLAFONDROZET VOOR ZUIL PROFIEL 130X130MM 192X192X2, ST, WITALUMINIUM, 9
Plafondafsluitplaat voor een keurige afsluiting van de zuildoorvoer door het plafond. Passend op de energiezuil type ISS130130.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4115042 |
| Artikelnummer fabrikant | 6286826 |
| EAN-code | 4012196784639 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DBP130130WA |
| Omschrijving | Plafondrozet voor zuilprofiel 130x130mm 192x192x2 Staal weißaluminium |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Rozet |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-nummer | 9006 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,227 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,195 x 0,005 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 67,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st