OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBP130130RW
Brutoprijs
67,58
OBO - Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil - DBP130130RW
Ons artikelnummer
4115041
Artikelnummer fabrikant
6286825
Type nummer
DBP130130RW
EAN-code
4012196784622
Type toebehoren/onderdelen
Rozet
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Wit
Productomschrijving
6286825 PLAFONDROZET VOOR ZUIL PROFIEL 130X130MM 192X192X2, ST, ZUIVER WIT, 901
Plafondafsluitplaat voor een keurige afsluiting van de zuildoorvoer door het plafond. Passend op de energiezuil type ISS130130.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4115041 |
| Artikelnummer fabrikant | 6286825 |
| EAN-code | 4012196784622 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DBP130130RW |
| Omschrijving | Plafondrozet voor zuilprofiel 130x130mm 192x192x2 Staal reinweiß RAL 9 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Rozet |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,227 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,195 x 0,005 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 67,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st