OBO - Sokkel voor afleider voor bliksembeveiliging - F-FIX-JUNIOR
Brutoprijs
37,24
OBO - Sokkel voor afleider voor bliksembeveiliging - F-FIX-JUNIOR
Ons artikelnummer
3042032
Artikelnummer fabrikant
5403308
Type nummer
F-FIX-JUNIOR
EAN-code
4012195034872
Materiaal
Overig
Diameter
150 mm
Productomschrijving
5403308 Fangfix Junior RD10, Alu
• Incl. Ø 10 mm Alu-opvanger: 1000 mm lang• Snelle montage van de opvanger in het onderstuk met steektechniek• Met Vario-snelkoppeling type 249
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3042032 |
| Artikelnummer fabrikant | 5403308 |
| EAN-code | 4012195034872 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sokkel voor afleider voor bliksembeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | F-FIX-JUNIOR |
| Omschrijving | Fangfix Junior RD10 Aluminium |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Materiaal | Overig |
| Diameter | 150 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,951 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,075 x 0,088 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st