OBO - Schroefhaak - 915 4.3x120 G
Brutoprijs
160,94
per 100
OBO - Schroefhaak - 915 4.3x120 G
Ons artikelnummer
3041383
Artikelnummer fabrikant
3450120
Type nummer
915 4.3x120 G
EAN-code
4012195304692
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Elektrolytisch verzinkt
Met kunststofommanteling
Nee
Inwendige oogdiameter
16 mm
Schachtdiameter
4.3 mm
Productomschrijving
3450120 Plafondhaak met houtschroefdraad 4,2x120mm, St, G
Plafondhaak met gewalste houtschroefdraad.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041383 |
| Artikelnummer fabrikant | 3450120 |
| EAN-code | 4012195304692 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schroefhaak |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | 915 4.3x120 G |
| Omschrijving | Plafondhaak met houtschroefdraad 4,2x120mm Staal galvanisch verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Met kunststofommanteling | Nee |
| Inwendige oogdiameter | 16 mm |
| Schachtdiameter | 4.3 mm |
| Schroefdraadlengte | 24 mm |
| Breukbelasting | 200 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,663 kg |
| Afmeting verpakking | 0,22 x 0,09 x 0,075 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 160,94 per 100 st |
Artikel bevat 1 st