OBO - Schroefhaak - 915 3.9x90 G
Brutoprijs
122,10
per 100
OBO - Schroefhaak - 915 3.9x90 G
Ons artikelnummer
3041381
Artikelnummer fabrikant
3450090
Type nummer
915 3.9x90 G
EAN-code
4012195304579
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Elektrolytisch verzinkt
Met kunststofommanteling
Nee
Inwendige oogdiameter
16 mm
Schachtdiameter
3.9 mm
Productomschrijving
3450090 Plafondhaak met houtschroefdraad 3,9x90mm, St, G
Plafondhaak met gewalste houtschroefdraad.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041381 |
| Artikelnummer fabrikant | 3450090 |
| EAN-code | 4012195304579 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schroefhaak |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | 915 3.9x90 G |
| Omschrijving | Plafondhaak met houtschroefdraad 3,9x90mm Staal galvanisch verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Met kunststofommanteling | Nee |
| Inwendige oogdiameter | 16 mm |
| Schachtdiameter | 3.9 mm |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Breukbelasting | 150 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,077 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,075 x 0,088 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 122,10 per 100 st |
Artikel bevat 1 st