OBO - Scheidingsschot kabeldraagsysteem - TSG 85 FS
Brutoprijs
82,92
OBO - Scheidingsschot kabeldraagsysteem - TSG 85 FS
Ons artikelnummer
1175437
Artikelnummer fabrikant
6062114
Type nummer
TSG 85 FS
EAN-code
4012195694571
Scheidingstussenschothoogte
85 mm
Model
L-profiel
Bevestigingsperforatie
Nee
Bevestigingswijze
Schroefbaar
Geschikt voor draadgoot
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6062114 TSG 85 FS SCHEIDINGSSCHOT 85X3000
Scheidingsschot voor het scheiden van kabels en leidingen met verschillende spanningen of functies.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1175437 |
| Artikelnummer fabrikant | 6062114 |
| EAN-code | 4012195694571 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | TSG 85 FS |
| Omschrijving | Scheidingsschot voor kabelgoot en kabelladder 85x2995 Staal sendzimir |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Scheidingstussenschothoogte | 85 mm |
| Model | L-profiel |
| Bevestigingsperforatie | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbaar |
| Geschikt voor draadgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,108 kg |
| Afmeting verpakking | 2,995 x 0,026 x 0,081 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 82,92 per 1 st |
Artikel bevat 3 m