OBO - Scheidingsschot kabeldraagsysteem - TSG 110 FS
Brutoprijs
119,16
OBO - Scheidingsschot kabeldraagsysteem - TSG 110 FS
Ons artikelnummer
1230205
Artikelnummer fabrikant
6062122
Type nummer
TSG 110 FS
EAN-code
4012195694588
Scheidingstussenschothoogte
110 mm
Lengte
3000 mm
Model
L-profiel
Bevestigingsperforatie
Nee
Bevestigingswijze
Schroefbaar
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6062122 TSG 110FS SCHEID.SCHOT
Scheidingsschot voor het scheiden van kabels en leidingen met verschillende spanningen of functies.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1230205 |
| Artikelnummer fabrikant | 6062122 |
| EAN-code | 4012195694588 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | TSG 110 FS |
| Omschrijving | Scheidingsschot voor kabelgoot en kabelladder 110x2995 Staal sendzimir |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Scheidingstussenschothoogte | 110 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Model | L-profiel |
| Bevestigingsperforatie | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbaar |
| Geschikt voor draadgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,551 kg |
| Afmeting verpakking | 2,995 x 0,026 x 0,106 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,16 per 1 st |
Artikel bevat 3 m