OBO - Potentiaalvereffening voor wandgoot - BRA ERDL FL
Brutoprijs
5,09
OBO - Potentiaalvereffening voor wandgoot - BRA ERDL FL
Ons artikelnummer
4114703
Artikelnummer fabrikant
6133564
Type nummer
BRA ERDL FL
EAN-code
4012196735204
Model
Draad
Productomschrijving
6133564 SIGNO TOEBEHOREN AARDI
Aarddraad 250 mm met platte stekker en connector.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4114703 |
| Artikelnummer fabrikant | 6133564 |
| EAN-code | 4012196735204 |
| Artikelklasse (ETIM) | Potentiaalvereffening voor wandgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | BRA ERDL FL |
| Omschrijving | Aardingsdraad 250 mm SIGNA STYLE 250mm Koper kupfer |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Draad |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,162 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,054 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,09 per 1 st |
Artikel bevat 1 st