OBO - Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal - DTS-2C RW1
Brutoprijs
17,06
OBO - Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal - DTS-2C RW1
Ons artikelnummer
3043162
Artikelnummer fabrikant
6119250
Type nummer
DTS-2C RW1
EAN-code
4012195697251
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Gebruik
Inbouwkap data-connector
Draagring
Nee
Met stofbescherming
Ja
Met klapdeksel
Nee
Productomschrijving
6119250 Data techniek drager Type C DTS-2C RW1 45x45mm, PC, zuiver wit, 9010
Datatechniekdrager met schuine aansluiting en afsluitschuif, voor de aansluiting van twee datatechniek-aansluitmodules met RJ45-bus. De klikbevestiging is geschikt voor horizontale en verticale inbouw in de systeemomgeving. Type C heeft een montage-opening van 19,30 x 14,80 mm en is bedoeld voor de directe bevestiging van de data-aansluitmodule in de montage-opening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043162 |
| Artikelnummer fabrikant | 6119250 |
| EAN-code | 4012195697251 |
| Artikelklasse (ETIM) | Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DTS-2C RW1 |
| Omschrijving | Data techniek drager voor 2 aansluitingen type C 45x45mm Polycarbonaat |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Gebruik | Inbouwkap data-connector |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Opdrukveld | Met label |
| Met opdruk | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Met trekontlasting | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaalbreedte | 45 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 26 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,016 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,15 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st