OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MPG 90 FT
Brutoprijs
72,24
OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MPG 90 FT
Ons artikelnummer
1959103
Artikelnummer fabrikant
6006487
Type nummer
MPG 90 FT
EAN-code
4012196933310
Model
Horizontaal/verticaal
Plaathoogte
90 mm
Plaatbreedte
95 mm
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Materiaal
Staal
Productomschrijving
6006487 MPG 90 FT MONTAGEPLAAT GROOT, VOOR DRAADGOOT 111x90
Universele montageplaat voor schroefloze wandbevestiging van draadgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1959103 |
| Artikelnummer fabrikant | 6006487 |
| EAN-code | 4012196933310 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MPG 90 FT |
| Omschrijving | Montageplaat groot, voor draadgoot 111x90 Staal thermisch verzinkt zin |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Horizontaal/verticaal |
| Plaathoogte | 90 mm |
| Plaatbreedte | 95 mm |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 30 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,234 kg |
| Afmeting verpakking | 0,29 x 0,188 x 0,089 m |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st