OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MPG 65 FT
Brutoprijs
27,63
OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MPG 65 FT
Ons artikelnummer
1163072
Artikelnummer fabrikant
6006486
Type nummer
MPG 65 FT
EAN-code
4012196933259
Model
Horizontaal/verticaal
Plaathoogte
68 mm
Plaatbreedte
65 mm
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Materiaal
Staal
Productomschrijving
6006486 MPG65FT MONTAGE PLAAT
Universele montageplaat voor schroefloze wandbevestiging van draadgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1163072 |
| Artikelnummer fabrikant | 6006486 |
| EAN-code | 4012196933259 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MPG 65 FT |
| Omschrijving | Montageplaat klein, voor draadgoot 81x68 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Horizontaal/verticaal |
| Plaathoogte | 68 mm |
| Plaatbreedte | 65 mm |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 30 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,837 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,148 x 0,088 m |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,63 per 1 st |
Artikel bevat 1 st