OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MP WI GR. FS
Brutoprijs
50,83
OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MP WI GR. FS
Ons artikelnummer
1186924
Artikelnummer fabrikant
7084781
Type nummer
MP WI GR. FS
EAN-code
4012196146956
Model
Verticaal
Plaathoogte
240 mm
Plaatbreedte
200 mm
Bevestigingswijze
Schroefbevestiging
Materiaal
Staal
Productomschrijving
7084781 MONTAGEPLAAT GEBOGEN GROOT, 265x200,St. FS
Haaks geplooide montageplaat voor de bevestiging aan de zijwand van de kabelgoot.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1186924 |
| Artikelnummer fabrikant | 7084781 |
| EAN-code | 4012196146956 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MP WI GR. FS |
| Omschrijving | Montageplaat gebogen, groot 265x200 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Verticaal |
| Plaathoogte | 240 mm |
| Plaatbreedte | 200 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,2 x 0,05 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st