OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MP WI GR. DD
Brutoprijs
58,23
OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MP WI GR. DD
Ons artikelnummer
3045277
Artikelnummer fabrikant
7085112
Type nummer
MP WI GR. DD
EAN-code
4012195286790
Model
Verticaal
Plaathoogte
240 mm
Plaatbreedte
200 mm
Bevestigingswijze
Schroefbevestiging
Materiaal
Staal
Productomschrijving
7085112 Montageplaat gebogen, groot 265x200, St, DD
Haaks geplooide montageplaat voor de bevestiging aan de zijwand van de kabelgoot.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3045277 |
| Artikelnummer fabrikant | 7085112 |
| EAN-code | 4012195286790 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MP WI GR. DD |
| Omschrijving | Montageplaat gebogen, groot 265x200 Staal bandverzinkt zink/aluminium, |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Verticaal |
| Plaathoogte | 240 mm |
| Plaatbreedte | 200 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt zink-aluminium |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,2 x 0,05 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 58,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st