OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MP UNI FS
Brutoprijs
30,43
OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MP UNI FS
Ons artikelnummer
1160440
Artikelnummer fabrikant
7084773
Type nummer
MP UNI FS
EAN-code
4012196146895
Model
Horizontaal
Plaathoogte
120 mm
Plaatbreedte
170 mm
Bevestigingswijze
Schroefbevestiging
Materiaal
Staal
Productomschrijving
7084773 MP UNI FS MONT.PLAAT MONT.PLAAT UNIVERSEEL
Montageplaat voor de bevestiging aan de zijkant van kabeldraagsystemen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1160440 |
| Artikelnummer fabrikant | 7084773 |
| EAN-code | 4012196146895 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MP UNI FS |
| Omschrijving | Montageplaat universeel 170x120 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Horizontaal |
| Plaathoogte | 120 mm |
| Plaatbreedte | 170 mm |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,115 x 0,016 m |
| Volle verpakking bevat | 40 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st