OBO - Montagemateriaal kabeldraagsysteem - KL 30 FT
Brutoprijs
17,28
OBO - Montagemateriaal kabeldraagsysteem - KL 30 FT
Ons artikelnummer
1182802
Artikelnummer fabrikant
6003869
Type nummer
KL 30 FT
EAN-code
4012196003075
Materiaal
Staal
Roestvaststaal (RVS), gebeitst
Nee
Materiaalkwaliteit
Overig
Oppervlaktebescherming
Thermisch verzinkt (Hot-dip)
Kleur
Zink
Productomschrijving
6003869 KLEMSTUK 30MM ZTVZ KLEMSTUK DRAADGOOT
Klemstuk voor de bevestiging van een draadgoothoek type GW 40 80 aan stalen dragers.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1182802 |
| Artikelnummer fabrikant | 6003869 |
| EAN-code | 4012196003075 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagemateriaal kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | KL 30 FT |
| Omschrijving | Klemstuk 30mm Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,316 kg |
| Afmeting verpakking | 0,22 x 0,09 x 0,075 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,28 per 1 st |
Artikel bevat 1 st