OBO - Montagedeksel voor vloer(trek)doos - DUG 250-3 R2
Brutoprijs
85,02
OBO - Montagedeksel voor vloer(trek)doos - DUG 250-3 R2
Ons artikelnummer
4272840
Artikelnummer fabrikant
7400456
Type nummer
DUG 250-3 R2
EAN-code
4012196806980
Nom. grootte
250 mm
Lengte
282 mm
Montage opening
Rond
Breedte
282 mm
Afdekking montageopening
Nee
Productomschrijving
7400456 MOUNTING LID 250-3 FOR
Montagedeksel voor vloertrek- en -aftakdozen van het type UZD250-3/-4 voor inbouw van een inbouweenheid nominale grootte R2.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272840 |
| Artikelnummer fabrikant | 7400456 |
| EAN-code | 4012196806980 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagedeksel voor vloer(trek)doos |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DUG 250-3 R2 |
| Omschrijving | Mounting lid 250-3 for GES R2 282x282x28 Staal sendzimir verzinkt |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. grootte | 250 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Montage opening | Rond |
| Breedte | 282 mm |
| Afdekking montageopening | Nee |
| Vloeronderhoud | Droog |
| Materiaaldikte | 4 mm |
| Materiaal | Staal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,282 x 0,282 x 0,028 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 85,02 per 1 st |
Artikel bevat 1 st