OBO - Montageband - MZ029 LII17 25FS
Brutoprijs
191,14
OBO - Montageband - MZ029 LII17 25FS
Ons artikelnummer
4272787
Artikelnummer fabrikant
1475928
Type nummer
MZ029 LII17 25FS
EAN-code
4012197371241
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Bandverzinkt (sendzimir verzinkt)
Perforatie
Rond/vierkant
Perforatiediameter
6.3 mm
Productomschrijving
1475928 INSTALLATION STRIP PER FORATED 17X0,7MM STAHL BANDVERZINKT
Geperforeerde montageband in golfvorm, voor montage van bijv. buizen aan wand en plafond. In afrolverpakking.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272787 |
| Artikelnummer fabrikant | 1475928 |
| EAN-code | 4012197371241 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageband |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MZ029 LII17 25FS |
| Omschrijving | Installation strip perforated 17x0,7mm Staal sendzimir verzinkt |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Perforatie | Rond/vierkant |
| Perforatiediameter | 6.3 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,165 x 0,165 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 191,14 per 1 st |
Artikel bevat 1 st