OBO - Montageband - MZ029 LI12 FS
Brutoprijs
77,73
OBO - Montageband - MZ029 LI12 FS
Ons artikelnummer
4205677
Artikelnummer fabrikant
1475912
Type nummer
MZ029 LI12 FS
EAN-code
4012197312565
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Bandverzinkt (sendzimir verzinkt)
Perforatie
Rond/vierkant
Perforatiediameter
5.1 mm
Productomschrijving
1475912 MONTAGEBAND GEPERFOREE
Geperforeerde montageband in golfvorm, voor montage van bijv. buizen aan wand en plafond. In afrolverpakking.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205677 |
| Artikelnummer fabrikant | 1475912 |
| EAN-code | 4012197312565 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageband |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MZ029 LI12 FS |
| Omschrijving | Installation strip perforated 12x0,7mm Staal sendzimir verzinkt |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Perforatie | Rond/vierkant |
| Perforatiediameter | 5.1 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,537 kg |
| Afmeting verpakking | 0,165 x 0,165 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,73 per 1 st |
Artikel bevat 1 st