OBO - Montageband - MZ024 PE l 14
Brutoprijs
106,20
OBO - Montageband - MZ024 PE l 14
Ons artikelnummer
4205674
Artikelnummer fabrikant
1475902
Type nummer
MZ024 PE l 14
EAN-code
4012197312725
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Met kunststofmantel
Kleur
Zwart
Perforatie
Rond
Perforatiediameter
5.1 mm
Productomschrijving
1475902 MONTAGEBAND GEPERFOREE RD. KUNSTSTOFMANTEL 13.5X2MM. ST. FSK. ZWART
Geperforeerde montageband met PE kunststof mantel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205674 |
| Artikelnummer fabrikant | 1475902 |
| EAN-code | 4012197312725 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageband |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MZ024 PE l 14 |
| Omschrijving | Installation strip perforated, plastic covered 13,5x2mm Staal bandverz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Met kunststofmantel |
| Kleur | Zwart |
| Perforatie | Rond |
| Perforatiediameter | 5.1 mm |
| In houder | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,647 kg |
| Afmeting verpakking | 0,215 x 0,215 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 106,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st