OBO - Montageband - MZ024 PE III 27
Brutoprijs
183,55
OBO - Montageband - MZ024 PE III 27
Ons artikelnummer
4205676
Artikelnummer fabrikant
1475907
Type nummer
MZ024 PE III 27
EAN-code
4012197312763
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Met kunststofmantel
Kleur
Zwart
Perforatie
Rond
Perforatiediameter
8.5 mm
Productomschrijving
1475907 MONTAGEBAND GEPERFOREE RD. KUNSTSTOFMANTEL 27X2MM. ST. FSK. ZWART
Geperforeerde montageband met PE kunststof mantel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205676 |
| Artikelnummer fabrikant | 1475907 |
| EAN-code | 4012197312763 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageband |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MZ024 PE III 27 |
| Omschrijving | Installation strip perforated, plastic covered 27x2mm Staal bandverzin |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Met kunststofmantel |
| Kleur | Zwart |
| Perforatie | Rond |
| Perforatiediameter | 8.5 mm |
| In houder | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,661 kg |
| Afmeting verpakking | 0,245 x 0,245 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 183,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st