OBO - Montageband - MZ024 PE II 19
Brutoprijs
130,23
OBO - Montageband - MZ024 PE II 19
Ons artikelnummer
4205675
Artikelnummer fabrikant
1475904
Type nummer
MZ024 PE II 19
EAN-code
4012197312749
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Met kunststofmantel
Kleur
Zwart
Perforatie
Rond
Perforatiediameter
6.5 mm
Productomschrijving
1475904 MONTAGEBAND GEPERFOREE RD. KUNSTSTOFMANTEL 18.5X2MM. ST. FSK. ZWART
Geperforeerde montageband met PE kunststof mantel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205675 |
| Artikelnummer fabrikant | 1475904 |
| EAN-code | 4012197312749 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageband |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MZ024 PE II 19 |
| Omschrijving | Installation strip perforated, plastic covered 18,5x2mm Staal bandverz |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Met kunststofmantel |
| Kleur | Zwart |
| Perforatie | Rond |
| Perforatiediameter | 6.5 mm |
| In houder | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,995 kg |
| Afmeting verpakking | 0,215 x 0,215 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 130,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st