OBO - Montageband - 5062 I12 FS
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
OBO - Montageband - 5062 I12 FS
Ons artikelnummer
1630452
Artikelnummer fabrikant
1475126
Type nummer
5062 I12 FS
EAN-code
4012195139935
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Oppervlaktebescherming
Bandverzinkt (sendzimir verzinkt)
Breedte
12 mm
Kleur
Overig
Opvolger
Productomschrijving
OBO MONT. STRIP 12MM VERZ. ROL OF 10MTR
Geperforeerde band met golvende vorm, in handige afroldoos.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4205680
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1630452 |
| Artikelnummer fabrikant | 1475126 |
| EAN-code | 4012195139935 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageband |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | 5062 I12 FS |
| Omschrijving | Montageband geperforeerd, gegolft 12x1mm Stahl bandverzinkt |
| Land van Oorsprong | RU |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Breedte | 12 mm |
| Kleur | Overig |
| Model | Met perforatie |
| Perforatie | Rond |
| Perforatiediameter | 5 mm |
| Perforatiebreedte | 5 mm |
| Type band | Golvend |
| Geperforeerd | Ja |
| In houder | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 10 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,69 kg |
| Afmeting verpakking | 0,165 x 0,165 x 0,015 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 10 m