OBO - Kabelladder - LG 620 VS 6 FT
Brutoprijs
991,98
OBO - Kabelladder - LG 620 VS 6 FT
Ons artikelnummer
1127911
Artikelnummer fabrikant
6208650
Type nummer
LG 620 VS 6 FT
EAN-code
4012195064329
Breedte
200 mm
Hoogte
60 mm
Lengte
6000 mm
Materiaal
Staal
Roestvaststaal (RVS), gebeitst
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6208650 LG 620 VS 6000FT KABELLADDER THVZ 60X200X6000
Kabelladder met geperforeerde zijkant, met een zijhoogte van 60 mm en met vastgeklonken, naar boven toe geopende C-profielsporten (uitvoering VS).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1127911 |
| Artikelnummer fabrikant | 6208650 |
| EAN-code | 4012195064329 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | LG VS-Serie |
| Type nummer | LG 620 VS 6 FT |
| Omschrijving | Kabelladder geperforeerd, met VS-sport 60x200x6000 Staal thermisch ver |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Zijperforatie | Ja |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Bevestiging sport | Gepopt |
| Nuttige doorsnede | 9800 mm² |
| Sportafstand hart/hart | 300 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Kleur | Zink |
| Gewicht | 2.85 kg/m |
| Stijgkabelladder | Ja |
| Mogelijke overspanning | 1.5 - 4 m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 3100 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 2250 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 1500 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 1100 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 4,0 m | 450 N/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 6 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17,091 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 0,2 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 991,98 per 1 st |
Artikel bevat 6 m