OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - V25-B+C 0-150
Brutoprijs
181,81
OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - V25-B+C 0-150
Ons artikelnummer
3041764
Artikelnummer fabrikant
5097088
Type nummer
V25-B+C 0-150
EAN-code
4012195965664
Aantal polen
1
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
8 kA
Max. continuspanning AC
150 V
Max. continuspanning DC
200 V
Nom. spanning AC
130 V
Productomschrijving
5097088 CombiController V25 insteek module 150V
CombiController-module - combi-afleider type 1+2 • Insteekbare modules zonder gereedschap en spanningsonderbreking te plaatsen in het bodemdeel• Incl. thermische en dynamische scheidingsinrichting en optische defectindicatie• Hoge stroomgeleidbaarheid en lange levensduur
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041764 |
| Artikelnummer fabrikant | 5097088 |
| EAN-code | 4012195965664 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor energietechniek |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V25-B+C 0-150 |
| Omschrijving | CombiController V25 insteek module 150V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal polen | 1 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 8 kA |
| Max. continuspanning AC | 150 V |
| Max. continuspanning DC | 200 V |
| Nom. spanning AC | 130 V |
| Nom. spanning DC | 130 V |
| Veiligheidsniveau | 0.6 kV |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Montagewijze | Op basiselement |
| DIN-grootte | 1 TE (Rastermaat) |
| Signalering op afstand | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Uitblazend | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,119 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 181,81 per 1 st |
Artikel bevat 1 st