OBO - Gecombineerde afleider voor data en M&R - LSA-B-MAG
Brutoprijs
237,50
OBO - Gecombineerde afleider voor data en M&R - LSA-B-MAG
Ons artikelnummer
1146716
Artikelnummer fabrikant
5084020
Type nummer
LSA-B-MAG
EAN-code
4012195525318
Max. continuspanning AC
120 V
Max. continuspanning DC
180 V
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
5 kA
Nom. belastingsstroom
1 A
Veiligheidsniveau
0.7 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5084020 LSA-B-MAG BASISVEILIG- HEIDSMAGAZIJN 10X2ADERS LSA
LSA-basisbeveiliging, houder voor gebruik in meeraderige datakabelsystemen, MSR-installaties en telefooncentrales. • Basisbeveiliging• Uitgerust met 20 gasafleiders• Max. spanning: 180 VToepassing: direct op LSA-Plus scheidings- of aansluitstroken (bijv. OBO LSA-A-LEI (5084 00 8) of OBO LSA-T-LEI (5084 01 2).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146716 |
| Artikelnummer fabrikant | 5084020 |
| EAN-code | 4012195525318 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LSA-B-MAG |
| Omschrijving | Basisveiligheidsmagazijn 10 tweeaardige voor LSA Plus 180V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 120 V |
| Max. continuspanning DC | 180 V |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 5 kA |
| Nom. belastingsstroom | 1 A |
| Veiligheidsniveau | 0.7 V |
| Montagewijze | LSA-Plus steekbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,108 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,054 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 237,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st