OBO - Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond - T 100 D MSD2A
Brutoprijs
11,97
OBO - Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond - T 100 D MSD2A
Ons artikelnummer
3039976
Artikelnummer fabrikant
2007826
Type nummer
T 100 D MSD2A
EAN-code
4012195654582
Lengte
150 mm
Diepte
15 mm
Breedte
116 mm
Vorm
Rechthoekig
Bevestigingswijze
Schroeven
Productomschrijving
2007826 Deksel met 2V inbouw module 45, v. T100 kabeldoos 150x116x15, PP, lich
Deksel voor kabeldoos T 100 van polypropyleen In het deksel bevinden zich naargelang het type een opening voor 2 Module 45-contactdozen of 2 of 4 witte contactdozen Module 45. Dit zijn contactdozen met randaarde voor gebruik in Nederland. Versie met contactdozen met penaarde voor gebruik in België op aanvraag.Deksel verzegelbaar, bij de versie met 2-voudige contactdozen is er een tekstveld voorzien.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3039976 |
| Artikelnummer fabrikant | 2007826 |
| EAN-code | 4012195654582 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | T 100 D MSD2A |
| Omschrijving | Deksel met 2V inbouw module 45, v. T100 kabeldoos 150x116x15 Polypropy |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lengte | 150 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Model | Montagedeksel |
| Kleur | Grijs |
| Met aansluitdraden | Nee |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,063 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,117 x 0,015 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st