OBO - Dakleidinghouder voor bliksembeveiliging - isCon H280 26 VA
Brutoprijs
53,08
OBO - Dakleidinghouder voor bliksembeveiliging - isCon H280 26 VA
Ons artikelnummer
3042068
Artikelnummer fabrikant
5408074
Type nummer
isCon H280 26 VA
EAN-code
4012195872764
Bevestigingswijze geleider
Met klemschaal
Nom. geleiderdiameter
26 - 26 mm
Toepassing
Zadeldak
Montagewijze
Schroefbaar
Materiaal van de houder
RVS 304 (V2A)
Productomschrijving
5408074 Dakleidinghouder IsCon Pannendaken 280mm, V2A, 1.4301
• Voor het installeren van de isCon®-kabel bij zadeldaken• Kabelhouder met veerringen voor schroefborging tegen losraken
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3042068 |
| Artikelnummer fabrikant | 5408074 |
| EAN-code | 4012195872764 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dakleidinghouder voor bliksembeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | isCon H280 26 VA |
| Omschrijving | Dakleidinghouder voor pannendaken 280mm Roestvrij staal 1.4301 A2 1.43 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Bevestigingswijze geleider | Met klemschaal |
| Nom. geleiderdiameter | 26 - 26 mm |
| Toepassing | Zadeldak |
| Montagewijze | Schroefbaar |
| Materiaal van de houder | RVS 304 (V2A) |
| Materiaal drager | RVS 304 (V2A) |
| Lengte drager | 280 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,539 kg |
| Afmeting verpakking | 0,29 x 0,183 x 0,241 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st