OBO - Buisklem - M-Quick 25-28LGR
Brutoprijs
159,61
per 100
OBO - Buisklem - M-Quick 25-28LGR
Ons artikelnummer
1012838
Artikelnummer fabrikant
2153130
Type nummer
M-Quick 25-28LGR
EAN-code
4012195881056
Geschikt voor buisdiameter
25 - 28.5 mm
Gesloten
Nee
Materiaal
Kunststof
Rijgbaar
Ja
Max. aantal buizen
1
Productomschrijving
2153130 25 -28,5MM MQ ZADEL MULTI-QUICK-ZADEL LICHTGRIJS
Opbouwklem voor opname van metrische en PG-buizen plus elektrotechnische installatiebuis Quick-Pipe. Flexibel spanbereik van meerdere millimeters. Universele bevestigingsmogelijkheden aan de wand en plafond en toepasbaar in profielrail zowel in binnenopstelling als beschermde buitenopstelling. Gereedschapsloze buismontage Ook koppelbaar met OBO Quick- of starQuick-klem.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1012838 |
| Artikelnummer fabrikant | 2153130 |
| EAN-code | 4012195881056 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buisklem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | M-Quick 25-28LGR |
| Omschrijving | Kabelbuisklem Multi-Q koppelb. 25-28,5mm Polyamide lichtgrau RAL 7035 |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Geschikt voor buisdiameter | 25 - 28.5 mm |
| Gesloten | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Rijgbaar | Ja |
| Max. aantal buizen | 1 |
| Bevestigingswijze | Schroefgat |
| Met inlage | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 30 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,586 kg |
| Afmeting verpakking | 0,188 x 0,138 x 0,116 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 159,61 per 100 st |
Artikel bevat 1 st