OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - WLB 90 165 FT
Brutoprijs
1.485,59
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - WLB 90 165 FT
Ons artikelnummer
3044118
Artikelnummer fabrikant
6229468
Type nummer
WLB 90 165 FT
EAN-code
4012196172276
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel ongeperforeerd
Afbuiging (hoek)
90°
Geschikt voor kabelladderhoogte
160 mm
Geschikt voor kabelladderbreedte
500 mm
Productomschrijving
6229468 Bocht 90° voor verspankabelladder 160 160x500, St, FT
Bocht 90°, horizontaal, voor alle verspankabelladders met een zijhoogte van 160 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044118 |
| Artikelnummer fabrikant | 6229468 |
| EAN-code | 4012196172276 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | WLB 90 165 FT |
| Omschrijving | Bocht 90° voor verspankabelladder 160 160x500 Staal thermisch verzinkt |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 160 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 500 mm |
| Binnenstraal | 500 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15,76 kg |
| Afmeting verpakking | 1,3 x 1,3 x 0,162 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.485,59 per 1 st |
Artikel bevat 1 st