OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - WLB 90 115 A2
Brutoprijs
1.062,88
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - WLB 90 115 A2
Ons artikelnummer
4272825
Artikelnummer fabrikant
6312545
Type nummer
WLB 90 115 A2
EAN-code
4012196121274
Uitvoeringsvorm sport
Profiel ongeperforeerd
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Geschikt voor kabelladderbreedte
500 mm
Binnenstraal
500 mm
Geschikt voor functiebehoud
Nee
Productomschrijving
6312545 BOCHT 90° VOOR VERSPAN KABELLADDER 110 110X500 EDELSTAHL, ROSTFREI A2 1
Bocht 90°, horizontaal, voor alle verspankabelladders met een zijhoogte van 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272825 |
| Artikelnummer fabrikant | 6312545 |
| EAN-code | 4012196121274 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | WLB 90 115 A2 |
| Omschrijving | Bocht 90° voor verspankabelladder 110 110x500 Roestvrij staal 1.4301 A |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 500 mm |
| Binnenstraal | 500 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1,3 x 1,3 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.062,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st