OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBV 114 VS FT
Brutoprijs
764,23
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBV 114 VS FT
Ons artikelnummer
4205800
Artikelnummer fabrikant
6218954
Type nummer
LGBV 114 VS FT
EAN-code
4012196160631
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel ongeperforeerd
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Geschikt voor kabelladderbreedte
400 mm
Opvolger
Productomschrijving
6218954 SCHARNIERBOCHT VERTICA AL. MET VS-SPORT 110X400. ST. FT
Scharnierbocht 90°, verticaal, voor alle types kabelladder met een zijhoogte van 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205800 |
| Artikelnummer fabrikant | 6218954 |
| EAN-code | 4012196160631 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBV 114 VS FT |
| Omschrijving | Scharnierbocht verticaal, met VS-sport 110x400 Staal thermisch verzink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 400 mm |
| Binnenstraal | 580 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Zijperforatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,987 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,148 x 0,088 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 764,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st