OBO - Bliksemstroomafleider - MCD 50-B 3+1
Productomschrijving
5096879 MCD 50-B 3+1 CONTROL- LER SET VOOR TT- EN TNS NET
Combi-afleider type 1+2, 4-polig, voor toepassing in TT- en TN-S-netwerken.Compleet voorbedraad en aansluitklaar bestaande uit:3 x MCD 50-B: gecoördineerde bliksemstroomafleider type 1+2 conform NEN-EN-IEC 61643-11 en 1 x MCD 125-B/NPE: gecoördineerde N-PE-vonkbrug type 1+2 conform NEN-EN-IEC 61643-11. Voor interface 0 naar 2 (LPZ) conform concept bliksembeveiligingszones volgens IEC 62305 resp. VDE 0185-305.• Bliksembeveiligingspotentiaalvereffening conform NEN-EN-IEC 62305• Bliksemstroomafleidvermogen 50 kA (10/350) per fase en tot 125 kA (10/350) totaal• Beveiligingsniveau <1,7 kV, maakt apparaatbeveiliging mogelijk• Kortsluitvastheid 10 kA, afleidervoorzekering tot 500 A gL/gG• Gekapselde, niet uitblazende vonkbrugafleider Toepassing: industriële installaties en gebouwen met externe bliksembeveiliging van de klasse I t/m IV.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146722 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096879 |
| EAN-code | 4012195077091 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bliksemstroomafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MCD 50-B 3+1 |
| Omschrijving | CoordinatedLightningController Set voor TT- en TNS-net 255V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering polen | 3+N/PE |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 50 kA |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.7 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.7 kV |
| Volgstroom doofvermogen | 0.1 kA |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 8 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 50 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Uitblazend | Nee |
| Signalering op apparaat | Geen |
| Testklasse type 1 | Ja |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Ja |
| Netvorm overig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,768 kg |
| Afmeting verpakking | 0,142 x 0,106 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.423,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st