OBO - Bliksemstroomafleider - MCD 50-B 0
Brutoprijs
492,85
OBO - Bliksemstroomafleider - MCD 50-B 0
Ons artikelnummer
3041751
Artikelnummer fabrikant
5096822
Type nummer
MCD 50-B 0
EAN-code
4012195544517
Uitvoering polen
1
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
50 kA
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
50 kA
Max. continuspanning AC
255 V
Nom. spanning AC
230 V
Productomschrijving
5096822 CoordinatedLightningController 1-polige insteek module 255V
Combi-afleider type 1+2• Bliksemstroomafleidvermogen 50 kA (10/350)• Beveiligingsniveau < 1,7 kV• Netopvolgstroomblussend 10 kA• Gekapselde, niet uitblazende vonkbrugafleiderToepassing: industriële installaties en gebouwen met externe bliksembeveiliging klasse I t/m IV.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041751 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096822 |
| EAN-code | 4012195544517 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bliksemstroomafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MCD 50-B 0 |
| Omschrijving | CoordinatedLightningController insteek module 255V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering polen | 1 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 50 kA |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.7 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.7 kV |
| Volgstroom doofvermogen | 25 kA |
| Montagewijze | Op basiselement |
| DIN-grootte | 2 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 50 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Uitblazend | Nee |
| Signalering op apparaat | Geen |
| Testklasse type 1 | Ja |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Ja |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Ja |
| Netvorm overig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,226 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,076 x 0,044 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 492,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st