OBO - Bliksemstroomafleider - MC 50-B U VDE
Brutoprijs
105,85
OBO - Bliksemstroomafleider - MC 50-B U VDE
Ons artikelnummer
3041752
Artikelnummer fabrikant
5096839
Type nummer
MC 50-B U VDE
EAN-code
4012195480792
Uitvoering polen
1
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
125 kA
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
50 kA
Max. continuspanning AC
255 V
Veiligheidsniveau
2 kV
Productomschrijving
5096839 LightningController bodemdeel 1-polig 1-pole
LightningController-bodemdeel passend op type:• MC 50-B VDE• MCD 50-B• Incl. opsteekkappen voor markering van de aansluitingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041752 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096839 |
| EAN-code | 4012195480792 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bliksemstroomafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MC 50-B U VDE |
| Omschrijving | LightningController bodemdeel 1-polig 1-pole |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering polen | 1 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 125 kA |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Veiligheidsniveau | 2 kV |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 2 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 50 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Uitblazend | Nee |
| Signalering op apparaat | Geen |
| Testklasse type 1 | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,214 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,076 x 0,044 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 105,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st